RSS del.icio.us

Interview s Michaelem Shanksem

Interview s Michaelem Shanksem


Přidal: Jirka | 20. 10. 2007 | Komentáře: 0

Redaktor TVGuide.com Ileane Rudolph vyzpovídal herce Michaela Shankse a dotkli se různých témat a samozřejmě také Eureky a roli jeho ženy Lexy v této sérii.
TVGuide.com: Oba, vy i vaše žena, kolegyně z SG-1 Lexa Doig, budete vystupovat v sérii Eureka. Její díl bude týden před tím vaším. Jak se to stalo?


Michael Shanks: Vyzkoušela to jako první. Znala Michael Robinsona z Andromedy, takže to pro ni byla jasná volba. Vrátila se z několika denní práce a vyprávěla o zážitcích a o natáčení. Poté jsme odletěli z Toronta na dovolenou, a když jsem tam byl, nabídli mi roli v následující epizodě.
TVGuide.com: Koho hraje Lexa?


Shanks: Hraje profesorku, která učí o informovanosti proti sexuálním harašení na pracovišti. Baktrie však způsobí, že se ženy v Eurece stanou velice přitažlivé Jacku Carterovi (Colin Ferguson), takže sexuální harašení se najednou stává problémem.
TVGuide.com: Carter si myslí, že sexuálně haraší?


Shanks: Ano. A nemůže uvěřit tomu, jakým způsobem se k tomu dopracoval.
Shanks také zmínil také lahůdku z jeho a Lexina pohledu na rodičovství. Ačkoliv by rádi pracovali spolu, nemají žádnou potřebu hledat služby chůvy. Rozhodli se, že pokaždé zde bude jeden z nich pro jejich děti.

Pro celý rozhovor s Michaelem Shanksem navštivte TVGuide.com.Tato zpráva byla převzata z LexaFans.com

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!