RSS del.icio.us

Lexa Doig Interview with Ben Hollist

Lexa Doig Interview with Ben Hollist


Přidal: Petr | 19. 12. 2011 | Komentáře: 1170

Ben Hollist z Liverpool-Fairfield Community Radio Station 89.3 vyzpovídal hosty A Date With Destiny. Rozhovory jsou k nalezení na YouTube. Rozhovor s Lexou je dostupný i v naší galerii. Nahrávky jsou doprovázeny slideshow pěkných fotek pořízených v průběhu celého víkendu.

 

Teď ještě pár poznámek z vlastního interview. Nejdříve krátce o Lexině jménu. I když v profesním životě stále používá příjmení Doig v osobním životě preferuje a je zvyklá spíše na Shanks. Co se týče přezdívek, tak v rozporu s tím co je uvedeno na IMDB, nikdy neměla přezdívku "SPARK". Jak Lexa říká: "... IMDB není vždy úplně přesná...". A zmiňuje historku o tom, kolik práce dalo z IMDB odstranit chybnou zmínku o údajném příbuzném. Jestli kdy nějakou přezdívku měla, bylo to "Legs" (Lex). Lexa ráda čte (třeba oblíbené Hunger Games) a to hlavně digitální knihy na svém iPadu.

 

Asi 8-mi minutové interview si určitě stojí za to poslechnout.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
20. 05. 2018 Bathroom Remodeling Contr e-mail website
I found your this post while searching for some related information on blog search...Its a good post..keep posting and update the information.
Bathroom Remodeling Contractors Near Yardley, PA
 
 
20. 05. 2018 web design for dummies 20 e-mail website
I am very happy to discover your post as it will become on top in my collection of favorite blogs to visit.
web design for dummies 2017
 
 
19. 05. 2018 thermo cream to burn fat e-mail website
Fantastic article, enjoyed the read. I was overweight for quite some time and i also tried lots of different methods and none worked well. 2 months ago I found an amazing method that works for me personally really well
 
 
17. 05. 2018 sport cards e-mail website
That is really nice to hear. thank you for the update and good luck.
 
 
16. 05. 2018 calcoli percentuali e-mail website
I recently found many useful information in your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing.