RSS del.icio.us

Lexa Doig Interview with Ben Hollist

Lexa Doig Interview with Ben Hollist


Přidal: Petr | 19. 12. 2011 | Komentáře: 501

Ben Hollist z Liverpool-Fairfield Community Radio Station 89.3 vyzpovídal hosty A Date With Destiny. Rozhovory jsou k nalezení na YouTube. Rozhovor s Lexou je dostupný i v naší galerii. Nahrávky jsou doprovázeny slideshow pěkných fotek pořízených v průběhu celého víkendu.

 

Teď ještě pár poznámek z vlastního interview. Nejdříve krátce o Lexině jménu. I když v profesním životě stále používá příjmení Doig v osobním životě preferuje a je zvyklá spíše na Shanks. Co se týče přezdívek, tak v rozporu s tím co je uvedeno na IMDB, nikdy neměla přezdívku "SPARK". Jak Lexa říká: "... IMDB není vždy úplně přesná...". A zmiňuje historku o tom, kolik práce dalo z IMDB odstranit chybnou zmínku o údajném příbuzném. Jestli kdy nějakou přezdívku měla, bylo to "Legs" (Lex). Lexa ráda čte (třeba oblíbené Hunger Games) a to hlavně digitální knihy na svém iPadu.

 

Asi 8-mi minutové interview si určitě stojí za to poslechnout.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
22. 10. 2017 Bubble Football e-mail website
I read few posts on this web site and I conceive that your blog is very interesting and has sets of fantastic information.
 
 
22. 10. 2017 Baby Changing Bag e-mail website
I have a hard time describing my thoughts on content, but I really felt I should here. Your article is really great. I like the way you wrote this information.
 
 
22. 10. 2017 business casual for women e-mail website
I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. therefore, I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article.
 
 
22. 10. 2017 Bexhill Driving Lessons e-mail website
Thanks for the nice blog. It was very useful for me. I'm happy I found this blog. Thank you for sharing with us,I too always learn something new from your post.
 
 
22. 10. 2017 Cryptocurrency blog e-mail website
You know your projects stand out of the herd. There is something special about them. It seems to me all of them are really brilliant!