RSS del.icio.us

Lexa Doig Interview with Ben Hollist

Lexa Doig Interview with Ben Hollist


Přidal: Petr | 19. 12. 2011 | Komentáře: 726

Ben Hollist z Liverpool-Fairfield Community Radio Station 89.3 vyzpovídal hosty A Date With Destiny. Rozhovory jsou k nalezení na YouTube. Rozhovor s Lexou je dostupný i v naší galerii. Nahrávky jsou doprovázeny slideshow pěkných fotek pořízených v průběhu celého víkendu.

 

Teď ještě pár poznámek z vlastního interview. Nejdříve krátce o Lexině jménu. I když v profesním životě stále používá příjmení Doig v osobním životě preferuje a je zvyklá spíše na Shanks. Co se týče přezdívek, tak v rozporu s tím co je uvedeno na IMDB, nikdy neměla přezdívku "SPARK". Jak Lexa říká: "... IMDB není vždy úplně přesná...". A zmiňuje historku o tom, kolik práce dalo z IMDB odstranit chybnou zmínku o údajném příbuzném. Jestli kdy nějakou přezdívku měla, bylo to "Legs" (Lex). Lexa ráda čte (třeba oblíbené Hunger Games) a to hlavně digitální knihy na svém iPadu.

 

Asi 8-mi minutové interview si určitě stojí za to poslechnout.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
10. 12. 2017 best islamic sayings e-mail website
Hey what a brilliant post. Thank you very much and will look for more postings from you.
 
 
10. 12. 2017 Final Cut Pro X e-mail website
I admire this article for the well-researched content and excellent wording. I got so involved in this material that I couldn’t stop reading. I am impressed with your work and skill. Thank you so much.
 
 
10. 12. 2017 FCPX e-mail website
Thank you very much for writing such an interesting article on this topic. This has really made me think and I hope to read more.
 
 
09. 12. 2017 Discount bro e-mail website
Excellent information on your blog, thank you for taking the time to share with us. Amazing insight you have on this, it's nice to find a website that details so much information about different artists.
 
 
09. 12. 2017 pickwinch e-mail website
Thank you very much for writing such an interesting article on this topic. This has really made me think and I hope to read more.