RSS del.icio.us

Lexa Doig Interview with Ben Hollist

Lexa Doig Interview with Ben Hollist


Přidal: Petr | 19. 12. 2011 | Komentáře: 1627

Ben Hollist z Liverpool-Fairfield Community Radio Station 89.3 vyzpovídal hosty A Date With Destiny. Rozhovory jsou k nalezení na YouTube. Rozhovor s Lexou je dostupný i v naší galerii. Nahrávky jsou doprovázeny slideshow pěkných fotek pořízených v průběhu celého víkendu.

 

Teď ještě pár poznámek z vlastního interview. Nejdříve krátce o Lexině jménu. I když v profesním životě stále používá příjmení Doig v osobním životě preferuje a je zvyklá spíše na Shanks. Co se týče přezdívek, tak v rozporu s tím co je uvedeno na IMDB, nikdy neměla přezdívku "SPARK". Jak Lexa říká: "... IMDB není vždy úplně přesná...". A zmiňuje historku o tom, kolik práce dalo z IMDB odstranit chybnou zmínku o údajném příbuzném. Jestli kdy nějakou přezdívku měla, bylo to "Legs" (Lex). Lexa ráda čte (třeba oblíbené Hunger Games) a to hlavně digitální knihy na svém iPadu.

 

Asi 8-mi minutové interview si určitě stojí za to poslechnout.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
17. 01. 2019 cnc machining e-mail website
It is imperative that we read blog post very carefully. I am already done it and find that this post is really amazing.
 
 
15. 01. 2019 college paper company e-mail website
Great post I would like to thank you for the efforts you have made in writing this interesting and knowledgeable article.
 
 
14. 01. 2019 internet in uk e-mail website
Great post. you have pointed out some fantastic points . I likewise think this s a very wonderful website.
 
 
14. 01. 2019 Creating invoce with easy e-mail website
Its a great pleasure reading your post.Its full of information I am looking for and I love to post a comment that "The content of your post is awesome" Great work.
 
 
14. 01. 2019 compression sleeve thigh e-mail website
This is really a nice and informative. containing all information and also has a great impact on the new technology. Thanks for sharing it