RSS del.icio.us

Lexa Doig Interview with Ben Hollist

Lexa Doig Interview with Ben Hollist


Přidal: Petr | 19. 12. 2011 | Komentáře: 1275

Ben Hollist z Liverpool-Fairfield Community Radio Station 89.3 vyzpovídal hosty A Date With Destiny. Rozhovory jsou k nalezení na YouTube. Rozhovor s Lexou je dostupný i v naší galerii. Nahrávky jsou doprovázeny slideshow pěkných fotek pořízených v průběhu celého víkendu.

 

Teď ještě pár poznámek z vlastního interview. Nejdříve krátce o Lexině jménu. I když v profesním životě stále používá příjmení Doig v osobním životě preferuje a je zvyklá spíše na Shanks. Co se týče přezdívek, tak v rozporu s tím co je uvedeno na IMDB, nikdy neměla přezdívku "SPARK". Jak Lexa říká: "... IMDB není vždy úplně přesná...". A zmiňuje historku o tom, kolik práce dalo z IMDB odstranit chybnou zmínku o údajném příbuzném. Jestli kdy nějakou přezdívku měla, bylo to "Legs" (Lex). Lexa ráda čte (třeba oblíbené Hunger Games) a to hlavně digitální knihy na svém iPadu.

 

Asi 8-mi minutové interview si určitě stojí za to poslechnout.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
16. 07. 2018 anunturi uk website e-mail website
I have recently started a blog. the info you provide on this site has helped me greatly. Thanks for all of your time & work.
 
 
16. 07. 2018 locuri de munca uk soferi e-mail website
This type of message always inspiring and I prefer to read quality content. so happy to find good place to many here in the post. the writing is just great. thanks for the post.
 
 
16. 07. 2018 academic writing services e-mail website
I am definitely enjoying your website. You definitely have some great insight and great stories.
 
 
16. 07. 2018 chirii uk studio flat e-mail website
Thanks for every other informative site. The place else may just I get that kind of information written in such an ideal means? I have a venture that I’m just now operating on. and I have been on the look out for such information.
 
 
15. 07. 2018 Sallie Jayne e-mail website
Superbly written article. if only all bloggers offered the same content as you. the internet would be a far better place..