RSS del.icio.us

Lexa o Andromedě

Lexa o Andromedě


Přidal: Petr | 23. 03. 2008 | Komentáře: 0

Tak jsem náhodou narazil na jedno starší interview, ve kterém Lexa mluví o svém angažmá v Andromedě...Co to bylo, co vás přitahovalo na seriálu a postavách?
Stálý příjem ;-) A jméno Roddenberry (nejsem si jistá jak to hláskovat).

Změnilo(í) se tvé ztvárnění postavy (role) teď, když jsi dokončila natáčení první série Andromedy?
Určitě ano. První série byla pro mě procesem poznávání. Teď, poté co jsem shlédla pořádnou řádku dílů, které jsme zatím natočili, bych ráda udělala jisté drobné změny. Spíše týkající se toho jak Andromedu hraji, než postavy samotné.

Jaká je tvá nejoblíbenější epizoda z první série?
Nejlepší scénář: Devil Takes the Hindmost (ještě jsem ji neviděla).

Nejlepší kterou jsem viděla: The Pilot nebo Mathematics of Tears (TJ Scott udělal při režírování pořádný kus práce a také Monika Schnarre byla úžasná).

Nejlepší natáčení: Star-Crossed (Michael Shanks je fantastický a horlivý herec který vás „burcuje“ jako umělce a je „babe“ a já se s ním líbala…).

S jakou postavou nebo hercem jsi si natáčení nejvíce užívala?
Z různých důvodů se všemi.

Kevin Sorbo (kapitán Dylan Hunt) je velice charismatický a rozený vůdce. Je zábavný a nadto velmi dobrý herec.

Keith Hamilton Coby (Tyr Anasazi) je „pohodový drahoušek“. Je oddaný a zanícený herec.

Lisa Ryder (Beka Valentine) jednoduše budí respekt. Teď jsem s ní zároveň pracovala na Jason X a Andromedě. Je dobrá kamarádka a úžasná herečka. Máme společný trhlý humor a obě se hodně smějeme a nadáváme.

Brent Stait (Rev Bem) je také jeden z těch herců, kteří mají silný divadelní základ (jako Keith a Lisa) takže jeho náhled na scénu je fantastický stejně jako je báječné jeho nazírání na život.

Laura Bertram (Trance Gemini) „is the cat’s ass“ (mohu to tak říct?). Vedle toho, že je schopná vám „zlomit srdce“ svým hraním je to jedna z nerozumnějších a nejsebejistějších mladých žen, které jsem kdy potkala.

Gordon Michael Woolvett (Harper) - říkám mu God s „R“ - je přítel, kterého znám už okolo deseti let. Je chytrý jako opice a je si toho vědom. A vy musíte být taky, když s ním chcete být na scéně. Doopravdy věci promýšlí jako umělec a vždycky přijde s něčím neočekávaným. A také je veselý, takže je skvělé s ním dělat nějakou komičtější scénu...

Musím říct, že všichni jsou nadšení herci, kteří se zajímají o to co dělají. Je skvělé být jedním z nich. Vím, že každý, který tady pracuje je týmový hráč a chce nejlepší „konečný produkt“. To je zároveň povzbuzující a vyzývavé, nechci být ten, „kdo to pokazí“… Celkově jsem velice vděčná a pokorná před talentem a angažovaností těch co jsou kolem mě.

 


Jedná se o překlad rozhovoru z, dnes již neexistující, Lexa Doig On-Line.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!