RSS del.icio.us

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum


Přidal: Petr | 28. 01. 2012 | Komentáře: 168

Reunion Pictures včera oznámilo natáčení nového akčního seriálu Continuum (režie: Jon Cassar). Příběh je o policistce (Rachel Nichols) z roku 2077, která se proti své vůli dostane do dnešního Vancouveru a musí se tam s pomocí tamní policie postavit skupině uprchlých trestanců z budoucnosti. Pro nás je důležité, že by v seriálu měla účinkovat i Lexa Doig.

Zatím je známo pouze předběžné datum vydáni na jaře tohoto roku.

 

Zdroj: The Hollywood Reporter

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
23. 05. 2017 read more e-mail website
I am no expert, but I believe you just made an excellent point. You certainly fully understand what you are speaking about, and I can truly get behind that.
 
 
22. 05. 2017 light therapy e-mail website
Ordinarily individuals and organizations who send things through these organizations find that they’re following data doesn’t show up on the web or utilizing phone until after their bundle touches base at its goal
 
 
21. 05. 2017 read more e-mail website
Great post I would like to thank you for the efforts you have made in writing this interesting and knowledgeable article.
 
 
21. 05. 2017 Filip Maertens e-mail website
I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative..
 
 
21. 05. 2017 Graphic Web e-mail website
Thanks so much for this information. I have to let you know I concur on several of the points you make here and others may require some further review. but I can see your viewpoint.