RSS del.icio.us

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum


Přidal: Petr | 28. 01. 2012 | Komentáře: 861

Reunion Pictures včera oznámilo natáčení nového akčního seriálu Continuum (režie: Jon Cassar). Příběh je o policistce (Rachel Nichols) z roku 2077, která se proti své vůli dostane do dnešního Vancouveru a musí se tam s pomocí tamní policie postavit skupině uprchlých trestanců z budoucnosti. Pro nás je důležité, že by v seriálu měla účinkovat i Lexa Doig.

Zatím je známo pouze předběžné datum vydáni na jaře tohoto roku.

 

Zdroj: The Hollywood Reporter

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
08. 01. 2020 qiu qiu online e-mail website
Great post I would like to thank you for the efforts you have made in writing this interesting and knowledgeable article.
 
 
27. 12. 2019 qqonline e-mail website
I appreciate everything you have added to my knowledge base.Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you offer.Thanks.
 
 
27. 12. 2019 ไทย แลน ทอ เล้ น e-mail website
Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was really valuable. thanks a lot.
 
 
26. 12. 2019 see here e-mail website
I really loved reading your blog. It was very well authored and easy to undertand. Unlike additional blogs I have read which are really not tht good. I also found your posts very interesting. In fact after reading. I had to go show it to my friend and he ejoyed it as well!
 
 
24. 12. 2019 std clinic singapore e-mail website
Thanks for the post and great tips..even I also think that hard work is the most important aspect of getting success..