RSS del.icio.us

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum


Přidal: Petr | 28. 01. 2012 | Komentáře: 524

Reunion Pictures včera oznámilo natáčení nového akčního seriálu Continuum (režie: Jon Cassar). Příběh je o policistce (Rachel Nichols) z roku 2077, která se proti své vůli dostane do dnešního Vancouveru a musí se tam s pomocí tamní policie postavit skupině uprchlých trestanců z budoucnosti. Pro nás je důležité, že by v seriálu měla účinkovat i Lexa Doig.

Zatím je známo pouze předběžné datum vydáni na jaře tohoto roku.

 

Zdroj: The Hollywood Reporter

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
25. 04. 2018 Grammarly Premium For Fre e-mail website
It is imperative that we read blog post very carefully. I am already done it and find that this post is really amazing.
 
 
23. 04. 2018 college paper world e-mail website
I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post.
 
 
22. 04. 2018 New property launch e-mail website
This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
 
 
21. 04. 2018 du an ICID Complex, e-mail website
I found your this post while searching for some related information on blog search...Its a good post..keep posting and update the information.
 
 
19. 04. 2018 facebook e-mail website
Thank you again for all the knowledge you distribute,Good post. I was very interested in the article, it's quite inspiring I should admit. I like visiting you site since I always come across interesting articles like this one.Great Job, I greatly appreciate that.Do Keep sharing! Regards,