RSS del.icio.us

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum


Přidal: Petr | 28. 01. 2012 | Komentáře: 652

Reunion Pictures včera oznámilo natáčení nového akčního seriálu Continuum (režie: Jon Cassar). Příběh je o policistce (Rachel Nichols) z roku 2077, která se proti své vůli dostane do dnešního Vancouveru a musí se tam s pomocí tamní policie postavit skupině uprchlých trestanců z budoucnosti. Pro nás je důležité, že by v seriálu měla účinkovat i Lexa Doig.

Zatím je známo pouze předběžné datum vydáni na jaře tohoto roku.

 

Zdroj: The Hollywood Reporter

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
17. 08. 2018 weight loss e-mail website
All the contents you mentioned in post is too good and can be very useful. I will keep it in mind, thanks for sharing the information keep updating, looking forward for more posts.Thanks
 
 
16. 08. 2018 Rental City e-mail website
Nice post. I was checking constantly this blog and I’m impressed! Extremely useful info specially the last part I care for such information a lot. I was seeking this certain info for a long time. Thank you and good luck.
 
 
13. 08. 2018 things to do in hualien e-mail website
This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
 
 
12. 08. 2018 coffeemaker e-mail website
Thanks for sharing the post.. parents are worlds best person in each lives of individual..they need or must succeed to sustain needs of the family.
 
 
06. 08. 2018 ค่ารักษาพยาบาล e-mail website
I am definitely enjoying your website. You definitely have some great insight and great stories.