RSS del.icio.us

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum


Přidal: Petr | 28. 01. 2012 | Komentáře: 821

Reunion Pictures včera oznámilo natáčení nového akčního seriálu Continuum (režie: Jon Cassar). Příběh je o policistce (Rachel Nichols) z roku 2077, která se proti své vůli dostane do dnešního Vancouveru a musí se tam s pomocí tamní policie postavit skupině uprchlých trestanců z budoucnosti. Pro nás je důležité, že by v seriálu měla účinkovat i Lexa Doig.

Zatím je známo pouze předběžné datum vydáni na jaře tohoto roku.

 

Zdroj: The Hollywood Reporter

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
18. 04. 2019 explosederire.com e-mail website
youssou
 
 
18. 04. 2019 Birth control pills e-mail website
Great articles and great layout. Your blog post deserves all of the positive feedback it’s been getting.

 
 
15. 04. 2019 Research in rehabilitatio e-mail website
Thank you for some other informative blog. Where else could I get that type of information written in such an ideal means? I have a mission that I’m just now working on. and I have been at the look out for such information.
 
 
14. 04. 2019 For me best travel e-mail website
I'm glad I found this web site, I couldn't find any knowledge on this matter prior to.Also operate a site and if you are ever interested in doing some visitor writing for me if possible feel free to let me know, i am always look for people to check out my web site.
 
 
12. 04. 2019 Rehabilitation courses e-mail website
Thanks for every other informative site. The place else may just I get that kind of information written in such an ideal means? I have a venture that I’m just now operating on. and I have been on the look out for such information.