RSS del.icio.us

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum


Přidal: Petr | 28. 01. 2012 | Komentáře: 322

Reunion Pictures včera oznámilo natáčení nového akčního seriálu Continuum (režie: Jon Cassar). Příběh je o policistce (Rachel Nichols) z roku 2077, která se proti své vůli dostane do dnešního Vancouveru a musí se tam s pomocí tamní policie postavit skupině uprchlých trestanců z budoucnosti. Pro nás je důležité, že by v seriálu měla účinkovat i Lexa Doig.

Zatím je známo pouze předběžné datum vydáni na jaře tohoto roku.

 

Zdroj: The Hollywood Reporter

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
22. 10. 2017 testogen before and afer e-mail website
I was surfing net and fortunately came across this site and found very interesting stuff here. Its really fun to read. I enjoyed a lot. Thanks for sharing this wonderful information.
 
 
21. 10. 2017 mobdro for iphone e-mail website
Most of the time I don’t make comments on websites. but I'd like to say that this article really forced me to do so. Really nice post!
 
 
19. 10. 2017 Mesothelioma Cancer e-mail website
Great job for publishing such a beneficial web site. Your web log isn’t only useful but it is additionally really creative too. There tend to be not many people who can certainly write not so simple posts that artistically. Continue the nice writing
 
 
18. 10. 2017 Discount Sale e-mail website
I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well..
 
 
16. 10. 2017 new futura price list e-mail website
This was a really great contest and hopefully I can attend the next one. It was alot of fun and I really enjoyed myself..