RSS del.icio.us

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum

Lexa v novém akčním seriálu - Continuum


Přidal: Petr | 28. 01. 2012 | Komentáře: 734

Reunion Pictures včera oznámilo natáčení nového akčního seriálu Continuum (režie: Jon Cassar). Příběh je o policistce (Rachel Nichols) z roku 2077, která se proti své vůli dostane do dnešního Vancouveru a musí se tam s pomocí tamní policie postavit skupině uprchlých trestanců z budoucnosti. Pro nás je důležité, že by v seriálu měla účinkovat i Lexa Doig.

Zatím je známo pouze předběžné datum vydáni na jaře tohoto roku.

 

Zdroj: The Hollywood Reporter

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
16. 10. 2018 Wordpress sida e-mail website
Thanks for sharing the post.. parents are worlds best person in each lives of individual..they need or must succeed to sustain needs of the family.
 
 
16. 10. 2018 cyber Monday deals e-mail website
This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
 
 
16. 10. 2018 Enjoy Mexico Villa Rental e-mail website
This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing websites that understand the value of providing a quality resource for free. It is the old what goes around comes around routine.
Enjoy Mexico Villa Rentals in Cabo San Lucas
 
 
15. 10. 2018 Enjoy Mexico Villa Rental e-mail website
I think that thanks for the valuabe information and insights you have so provided here.
 
 
13. 10. 2018 eletricista e-mail website
Its a great pleasure reading your post.Its full of information I am looking for and I love to post a comment that "The content of your post is awesome" Great work.