RSS del.icio.us

Lifetime Movie Network - Second Sight

Lifetime Movie Network - Second Sight


Přidal: Jirka | 04. 12. 2007 | Komentáře: 13

Premiéru měl film v sobotu 1. Prosince mezi 20:00 a 22:00

Hrají: Lexa Doig a Ty Olsson

Mladá žena vidí vraždu své nejlepší přítelkyně přes oči vraha, a když jí nikdo nechce věřit psychicky se zhroutí. O několik let později se snaží obnovit normální chod života, když jí vize další vraždy přemůže. Tentokrát však vezme věci do svých rukou. Spojí se s bratrem jejího zavražděného přítele a společně se snaží najít stopy ve své vizi, aby našli vraha předtím, než znovu udeří.
Tato zpráva byla převzata z LexaFans.com

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
10. 03. 2022 토토사이트 비크릿 e-mail website
I am no expert. But I believe you just made an excellent point. You certainly fully understand what you are speaking about. and I can truly get behind that.
 
 
02. 03. 2022 is oros cbd gummies legit e-mail website
Your blog provided us with valuable information to work with. Each & every tip of your post is awesome. Thanks a lot for sharing. Keep blogging.
 
 
19. 02. 2022 Website e-mail website
is advanced appetite legit
Thanks for posting this info. I just want to let you know that I just check out your site and I find it very interesting and informative. I can't wait to read lots of your posts.
 
 
17. 02. 2022 is pt trim fat burn safe e-mail website
Wonderful article. Thanks for putting this together! This is obviously one great post. Thanks for the valuable information and insights you have so provided here.
 
 
12. 02. 2022 is keto max power legit e-mail website
I recently found much useful information on your website especially this blog page. Among the lots of comments on your articles. Thanks for sharing.
 
1 2 3