RSS del.icio.us

Nové interview a tetování

Nové interview a tetování


Přidal: Petr | 01. 03. 2009 | Komentáře: 12

Na blogu Josepha Mallozzi můžete najít rozsáhlý rozhovor s Lexou Doig přímo z natáčení jejího posledního filmu - Fireball, který se objeví snad ještě v tomto roce.


Lexa v interview odpovídá na řadu otázek, týkajících se mimo jiné její práce na Star Gate a Andromedě i herectví obecně. Na dvou místech rozhovoru zmíní možnost pokračování kariéry v Los Angeles, i když jak sama přiznává, doma se cítí v Kanadě.


Lexa také objasňuje význam jejího nového tetování, které můžete vidět třeba na fotkách z července 2008, kdy byla k vidění na International Comic Conu v San Diegu, případně pak na posledních oficiálních IMDB fotografiích. Tetování je z erbu Doigů a jedná se o ruku svírající bodlák... nahoře je pak rodinné motto (Malo Mori Quam Foedari - "Raději smrt než ponížení") a dole data narození Lexiných dětí.


Ještě se například také dozvíme, že se neplánuje další Women of Sci Fi kalendář nebo to že, Lexa nerada vaří :-)

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
30. 03. 2022 Welcome friends! e-mail website
It means a lot to her

 
 
30. 03. 2022 More topics here e-mail website
Life updates
 
 
30. 08. 2021 Website e-mail website
Hochwertige Einbauküchen nach Mass
Wonderful article. thanks for putting this together! This is obviously one great post. Thanks for the valuable information and insights you have so provided here.
 
 
22. 08. 2021 2k free vc codes e-mail website
I really appreciate the kind of topics you post here. Thanks for sharing us a great information that is actually helpful. Good day!
 
 
18. 08. 2021 Website e-mail website
planning the perfect proposal
The website is looking bit flashy and it catches the visitors eyes. Design is pretty simple and a good user friendly interface.
 
1 2 3