RSS del.icio.us

Podpořte Lexu a pomozte chudým - Walk In Her Shoes

Podpořte Lexu a pomozte chudým - Walk In Her Shoes


Přidal: Petr | 10. 03. 2012 | Komentáře: 1438

Arctic Air

Lexa se v rámci mezinárodního dne žen rozhodla podpořit charitativní projekt Walk In Her Shoes kanadské charity CARE. Jako mnoho dalších se zavázala od 8.3. po osm dní nachodit denně alespoň 8000 kroků (vzdálenost, kterou musí ženy v rozvojových zemích běžně každý den překonat, aby uživily sebe a své rodiny). Vy ji můžete v jejím úsilí podpořit zasláním libovolného finančního obnosu na účet charity. Lexiným cílem je nastřádat alespoň $2000. Vybrané peníze budou použity na podporu a zlehčení života žen v rozvojových zemích.

 

Platbu můžete uskutečnit on-line pomocí kreditní karty nebo systému PayPal.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
26. 09. 2020 liposuction cost e-mail website
Nice to be visiting your blog once more. it has been months for me. Well this article that ive been waited for therefore long. i want this article to finish my assignment within the faculty. and it has same topic together with your article. Thanks. nice share.
 
 
25. 09. 2020 appliance repair e-mail website
I appreciate everything you have added to my knowledge base.Admiring the time and effort you put into your blog and detailed information you offer.Thanks.
 
 
24. 09. 2020 merchant e-mail website
I wanted to thank you for this great read!! I definitely enjoying every little bit of it I have you bookmarked to check out new stuff you post.
 
 
24. 09. 2020 Dahua PTZ Camera Price e-mail website
New web site is looking good. Thanks for the great effort.
 
 
24. 09. 2020 for sale by owner e-mail website
I would like to say that this blog really convinced me to do it! Thanks. very good post.