RSS del.icio.us

Podpořte Lexu a pomozte chudým - Walk In Her Shoes

Podpořte Lexu a pomozte chudým - Walk In Her Shoes


Přidal: Petr | 10. 03. 2012 | Komentáře: 1026

Arctic Air

Lexa se v rámci mezinárodního dne žen rozhodla podpořit charitativní projekt Walk In Her Shoes kanadské charity CARE. Jako mnoho dalších se zavázala od 8.3. po osm dní nachodit denně alespoň 8000 kroků (vzdálenost, kterou musí ženy v rozvojových zemích běžně každý den překonat, aby uživily sebe a své rodiny). Vy ji můžete v jejím úsilí podpořit zasláním libovolného finančního obnosu na účet charity. Lexiným cílem je nastřádat alespoň $2000. Vybrané peníze budou použity na podporu a zlehčení života žen v rozvojových zemích.

 

Platbu můžete uskutečnit on-line pomocí kreditní karty nebo systému PayPal.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
16. 10. 2019 zc e-mail website
No doubt this is an excellent post I got a lot of knowledge after reading good luck. Theme of blog is excellent there is almost everything to read, Brilliant post.
general web directory
 
 
14. 10. 2019 PHP e-mail website
Great Article it its really informative and innovative keep us posted with new updates. its was really valuable. thanks a lot.
 
 
13. 10. 2019 Tech News e-mail website
Superbly written article, if only all bloggers offered the same content as you, the internet would be a far better place..
 
 
27. 06. 2019 E-Commerce e-mail website
Excellent information on your blog. thank you for taking the time to share with us. Amazing insight you have on this. it's nice to find a website that details so much information about different artists.
 
 
12. 06. 2019 Skinfinity e-mail website
Thanks for sharing the info. keep up the good work going.... I really enjoyed exploring your site. good resource...