RSS del.icio.us

Podpořte Lexu a pomozte chudým - Walk In Her Shoes

Podpořte Lexu a pomozte chudým - Walk In Her Shoes


Přidal: Petr | 10. 03. 2012 | Komentáře: 1831

Arctic Air

Lexa se v rámci mezinárodního dne žen rozhodla podpořit charitativní projekt Walk In Her Shoes kanadské charity CARE. Jako mnoho dalších se zavázala od 8.3. po osm dní nachodit denně alespoň 8000 kroků (vzdálenost, kterou musí ženy v rozvojových zemích běžně každý den překonat, aby uživily sebe a své rodiny). Vy ji můžete v jejím úsilí podpořit zasláním libovolného finančního obnosu na účet charity. Lexiným cílem je nastřádat alespoň $2000. Vybrané peníze budou použity na podporu a zlehčení života žen v rozvojových zemích.

 

Platbu můžete uskutečnit on-line pomocí kreditní karty nebo systému PayPal.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
25. 01. 2023 Samsung Washer repair e-mail website
Great post and a great website. Thanks for the information!
 
 
06. 01. 2023 Website e-mail website
Looking for a high-end real estate brokerage company? Look no further than Foxhills AE. We specialize in luxury homes and estates.
 
 
24. 12. 2022 Website e-mail website
Buy YouTube PVA Accounts
This is really nice and informative, containing all information, and also has a great impact on the new technology. Thanks for sharing it.
 
 
24. 12. 2022 Website e-mail website
Buy Instagram PVA Accounts
I am no expert. But I believe you just made an excellent point. You certainly fully understand what you are speaking about. and I can truly get behind that.
 
 
24. 12. 2022 Website e-mail website
Buy Instagram PVA Accounts
This is a great inspiring article. I am pretty much pleased with your good work. You put really very helpful information.