RSS del.icio.us

Podpořte Lexu a pomozte chudým - Walk In Her Shoes

Podpořte Lexu a pomozte chudým - Walk In Her Shoes


Přidal: Petr | 10. 03. 2012 | Komentáře: 969

Arctic Air

Lexa se v rámci mezinárodního dne žen rozhodla podpořit charitativní projekt Walk In Her Shoes kanadské charity CARE. Jako mnoho dalších se zavázala od 8.3. po osm dní nachodit denně alespoň 8000 kroků (vzdálenost, kterou musí ženy v rozvojových zemích běžně každý den překonat, aby uživily sebe a své rodiny). Vy ji můžete v jejím úsilí podpořit zasláním libovolného finančního obnosu na účet charity. Lexiným cílem je nastřádat alespoň $2000. Vybrané peníze budou použity na podporu a zlehčení života žen v rozvojových zemích.

 

Platbu můžete uskutečnit on-line pomocí kreditní karty nebo systému PayPal.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
16. 10. 2018 Wordpress sida e-mail website
Thanks for sharing the post.. parents are worlds best person in each lives of individual..they need or must succeed to sustain needs of the family.
 
 
16. 10. 2018 deals e-mail website
This is a great inspiring article.I am pretty much pleased with your good work.You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post.
 
 
16. 10. 2018 Enjoy Mexico Villa Rental e-mail website
I have read your blog it is very helpful for me. I want to say thanks to you. I have bookmark your site for future updates.
Enjoy Mexico Villa Rentals in Punta Mita
 
 
15. 10. 2018 Enjoy Mexico top desinati e-mail website
These are some great tools that i definitely use for SEO work. This is a great list to use in the future..
Enjoy Mexico top desinations
 
 
15. 10. 2018 Enjoy Mexico top desinati e-mail website
I think this is an informative post and it is very useful and knowledgeable. therefore, I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article.