RSS del.icio.us

Nové interview

Nové interview


Přidal: Petr | 21. 03. 2010 | Komentáře: 42

Q&A - Lexa Doig

Náhodou jsem narazil na jedno starší interview s Lexou Doig z dob natáčení CI5: The New Professionals. Originál článku spolu se souhrnem v Češtině naleznete v press sekci.

 

Lexa by sice nechěla být tajnou agentkou, ale líbilo by se jí mít schopnosti počítačového hackera. Kdyby se mohla stát na den neviditelnou vyvedla by asi spoustu rošťáren. Co se týče přívěšků nosících štěstí a podoných věcí má Lexa olíbený náhrdelník a plyšového tučňáka, kterého s sebou všude nosí. Nakonec Lexa popíše i svůj ideální den. Hodně by spala a také asi i nakupovala, jako završení by byla velká večeře (japonská kuchyně) s přáteli.

 
 

Komentáře k článku

Nick:
e-mail:
www:
Text:
Odeslat!
 
 
 
11. 03. 2024 刷卡換現金高雄 e-mail website
I am no expert. But I believe you just made an excellent point. You certainly fully understand what you are speaking about. and I can truly get behind that.
 
 
20. 02. 2024 瘦瘦瘦瘦瘦瘦瘦瘦瘦 e-mail website
This is such a great resource that you are providing and you give it away for free. I love seeing websites that understand the value of providing a quality resource for free. It is the old what goes around comes around routine.
 
 
13. 02. 2024 Website e-mail website
حكم تجارة العملات الرقمية بالعراق
I'm glad I found this website. I couldn't find any knowledge on this matter prior. Also, operate a site, and if you are ever interested in doing some visitor writing for me if possible feel free to let me know. I am always looking for people to check out my website.
 
 
09. 02. 2024 Septoplasty cost e-mail website
Love what you're doing here guys. Keep it up!
 
 
18. 05. 2023 Play2Earn e-mail website
It's a great pleasure reading your post. It's full of information I am looking for and I love to post a comment that "The content of your post is awesome" Great work.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9